2019 Cartoon bukur kyç kafshëve zinxhir kryesore metalike zinxhir zinxhir kryesore lirë makinë të vogël dhuratë

2019 Cartoon bukur kyç kafshëve zinxhir kryesore metalike zinxhir zinxhir kryesore lirë makinë të vogël dhuratë

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Type: Carabiner Keychain Material: Metal, Zinc alloy+Flocking Metal Type: Zinc alloy+Flocking Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: HANYING Model Number: YSK004 Product name: ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Lloji:
carabiner Keychain
materiali:
Metalike, zink aliazh + flocking
Lloji Metal:
Zink aliazh + flocking
Vendi i origjinës:
Zhejiang, China (Mainland)
Emri Markë:
Hanying
Numri Modeli:
YSK004
Emri i produktit:
zinxhirët kryesore
Ngjyrë:
Safir, blu të errët, kafe, e zezë, gri, jeshile të errët, të errët të kuqe, rozë
Size:
6 * 14cm
Paketimi:
12pcs / OPP
Kuti kartoni Size:
35 * 30 * 30cm
Qty:
360pcs / CTN
MOQ:
500pcs

Furnizimi Aftësia
2000 Copë / copë në ditë
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Ningbo, Shanghai, ose kudo që dëshironi në Kinë

Përparësitë tona:

prodhimi 1Professional e produkteve plastike, të tilla si këpucëve raft plastike, kuti magazinimit kuzhine, kuti magazinimit banjo, kuti kozmetike magazinimit të seri.

2paketimin  dizajn  sipas konsumatorëve  kërkesave , të personalizuar paketimin , thepaketimin  can also be marked withtrademark(logo) customers,add the "made in china "sticker and so on,that’s would help our clients to expanding own marketing , and d eveloping tuaj efekti markë.

3marrim veten tonë production development department dhe të vendosur standarde të reja ofexcellence për zhvillimin e produktit dhe design.

Emri i produktit   Hanying zinxhirët kryesore 
material   Zink aliazh + flocking
madhësi   6 * 14cm
peshë   37G
paketim   12pcs / OPP
Qty   360pcs / CTN
kuti kartoni Size   35 * 30 * 30cm
Loading Port

  Ningbo, Shanghai, ose kudo që dëshironi në Kinë

1.Shipping

1.  FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra , Door-to-Door;

2.  nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull , për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;

3. Konsumatorët specifikuar forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!

4.  Koha e dorëzimit : 3-7 ditë për mostra; 5-25 ditë për mallrat e grumbull.

 

Kushtet 2.Pagesa

1. Pagesa:  T / T, Western Union ( pagesa-internet)
Kartat e mëdha 2.Të gjitha e kreditit janë pranuar përmes të siguruar pagesën procesor  RUAJTJE.

3. Pagesa, më fort të bëhet brenda 3 ditëve të rendit

3.About nesh

Yiwu Han Daily  N ecessities  Co. Ltd është një kompani e integruar me fabrikën e vet, ne kemi gjashtë punonjësit e degës një total prej më shumë se 1.000 njerëz, duke u përqëndruar në seri magazinimit në shtëpi urbane të zhvillimit të produktit.

 

Produktet eksportohen për në Evropë, Shtetet e Bashkuara, Lindjen e Mesme më shumë se 20 vende dhe rajone.

 

Produktet tona stil elegant dhe unike, modës ngjyra, me çmime të arsyeshme, teknologji të shkëlqyer, kompanitë e shkëlqyer të shërbimit dhe të veprojnë në përputhje me besueshmërinë, ka fituar besimin e konsumatorëve dhe lavdërim komunitetit.

 

Kënaqësinë e juaj është ndjekje, miqtë tanë të mirëpritur globale vijnë për të vizituar, udhëzime, negociata të biznesit.

 

Në përputhje me frymën e ndërmarrjeve të "unitetit dhe pragmatik, pioniere dhe novatore" andthe ndërmarrjeve parim të "mbijetuar me cilësi dhe për të zhvilluar me kredi"

 

Ne vazhdimisht të shqyrtuar dhe progresi dhe të shohim përpara për lavdi të madhe. Shpresoj se me shumicën e kolegëve të mi bashku për të krijuar historinë e pasurisë.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products