2018 purses dhe handbags porosi monedhë silikoni çantë monedha rasti portofolin mini qese çantë për dhurata promocionale

2018 purses dhe handbags porosi monedhë silikoni çantë monedha rasti portofolin mini qese çantë për dhurata promocionale

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Pattern Type: CARTOON Style: Fashion Material: PVC, silicone-Alloy Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: HANGYING Model Number: HYB-287 Product name: coin purse ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Lloji i modelit:
CARTOON
Style:
mënyrë
materiali:
PVC, silikoni aliazh
Vendi i origjinës:
Zhejiang, China (Mainland)
Emri Markë:
HANGYING
Numri Modeli:
HYB-287
Emri i produktit:
monedha qese
Perdorimi:
dhurata Promovimi
Size:
7 * 12cm
Ngjyrë:
picture Treguar
Pesha:
72g
Design:
OEM
Sample:
nëse
funksioni:
ndryshimi Pack
MOQ:
50pcs

Furnizimi Aftësia
100000 Copë / copë në muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Ningbo / Shanghai Port
Koha Lead :
Sasia (Copë) 1-50 51-240 241 - 1000 > 1000
Lindje. Koha (ditë) 3 5 10 Të negociohet

përshkrim i produktit

2018 purses dhe handbags porosi monedhë silikoni çantë monedha rasti portofolin mini qese çantë për dhurata promocionale

Emri i produktit:
Hanying silikoni monedhë qesen
materiali:
Silikoni + metalike
Ngjyrat:
Si figurë
Size:
7 * 12cm
OEM:
pranoj
MOQ:
50pcs
Sample:
të sigurojë
pagesat:
TT, Alibaba, Western Union dhe kështu me radhë
Shërbimi ynë

Përparësitë tona:

prodhimi i produkteve 1.Profesionale rrëshirë.

2.packaging projektimit sipas kërkesave të konsumatorëve, paketimin personalizuar, thepackaging gjithashtu mund të shënohen me markën (logon) konsumatorët.

3.We mund të prodhojnë produkte të reja si ju pëlqen.

Imazhet e detajuara
Paketimi & dorëzimit

2018 purses dhe handbags porosi monedhë silikoni çantë monedha rasti portofolin mini qese çantë për dhurata promocionale

PAKETIMI: 240PCS / kartoni (65 * 40 * 44cm)

Koha e dorëzimit: 5-7days pas pagesës tuaj

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
3. Konsumatorët specifikuar forwarders mallrave ose metoda të negociueshme të anijeve!
Koha 4. dorëzimit: 3-7 ditë për mostra; 5-25 ditë për mallrat e grumbull.

Rreth kompanisë

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products