Трговија на големо Цртани срце облик Чанти Пеперутка моделот силиконски монета чанти Жените Паричници

Трговија на големо Цртани срце облик Чанти Пеперутка моделот силиконски монета чанти Жените Паричници

Краток опис:

Overview Quick Details Type: Keychain purses Material: Silicone Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: HanYing Model Number: HYB-73 Product name: Keychain Purses Color: As the pictures ...


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
тип:
Keychain чанти
материјал:
силиконска
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Бренд име:
HanYing
Број на модел:
Хиб-73
Име на производот:
Keychain Чанти
боја:
Како на сликите
големина:
9 * 12см
пакет:
Opp
Тежина:
55
Облик:
животните
Испорака:
Во рок од 7 работни дена по плаќање
OEM / ODM:
Добредојдовте
Начин на плаќање:
ТТ
MOQ:
50

Набавка Способност
100000 вреќа / кеси месечно
Пакување и испорака
пакување Детали
Порт
Ningbo
Водечко време :
Количество (кеси) 1-500 501 - 1000 > 1000
Est. Време (ден) 5 7 Треба да се преговара

Опис на производот

Трговија на големо Цртани срце облик Чанти Пеперутка моделот силиконски монета чанти Жените Паричници

производ
име
Keychain Чанти
материјал
силиконска
големина
9 * 12см
боја
Пинк / зелена / сина
Тежина
55g
пакет
1Coin вреќа / OPP вреќа
плаќање
ТТ
испорака
време
Работата во рок од 7 дена по исплата
детални слики
Пакување и испорака

пакување

1. поли торба за еден накит
2. меур торба за внатрешна заштита
3. Стандардна извоз картон

испорака

1.Lead Време: 7-30 дена според количина цел на
2.Delivery начин: DHL, UPS, TNT FEDEX ЕМС Кина пост итн
3.Delivery време: 3-20days според различни начини превозот

Нашата компанија

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи