обичај на монети торбичка животински облик на монети мини чанта кармин чанта чантата гума на монети

обичај на монети торбичка животински облик на монети мини чанта кармин чанта чантата гума на монети

Краток опис:

Overview Quick Details Pattern Type: CARTOON Style: Fashion Material: PVC, Rubber-Alloy Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: HANGYING Model Number: HYB-113 Product name: coin purse ...


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
Шаблон Тип:
цртан филм
стил:
Мода
материјал:
ПВЦ, гума-легура
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Бренд име:
HANGYING
Број на модел:
Хиб-113
Име на производот:
монета чанта
употреба:
промоција подароци
големина:
14 * 12см
боја:
слика Прикажана
Тежина:
63g
дизајн:
OEM
Пример:
предвидени
функција:
промена на пакет
MOQ:
50pcs

Набавка Способност
100000, неее / парчиња месечно
Пакување и испорака
пакување Детали
Порт
Ningbo / Шангај пристаниште
Водечко време :
5-7days по исплата

Опис на производот

                 обичај на монети торбичка форма на животните чанта на монети мини чанта кармин чанта чантата гума на монети

Име на производ:
обичај на монети торбичка форма на животните чанта на монети мини чанта кармин чанта чантата гума на монети
материјал:
Силиконски + метал
Бои:
Како слика шоу
големина:
14 * 12см
ОЕМ:
прифати
MOQ:
50pcs
Пример:
обезбеди
плаќање:
ТТ, Alibaba, Western Union и така натаму
нашите услуги

Нашите предности:

1.Professional производство на смола производи.

2.packaging дизајн во согласност со барањата на клиентите, персоналните пакување, thepackaging исто така може да бидат означени со знак (лого) клиенти.

3. Ние може да произведе нови производи, како ви се допаѓа.

детални слики
Пакување и испорака

обичај на монети торбичка форма на животните чанта на монети мини чанта кармин чанта чантата гума на монети

ПАКУВАЊЕ: 240PCS / картон (65 * 40 * 44cm)

Време на испорака: 5-7days ПО ВАШЕТО Плакањето

1. FedEx / DHL / UPS / ТНТ за примероци, од врата до врата;
2. Со авион или по море за серијата стоки, за FCL; Аеродром / порта прима;
3. Клиентите специфицирање шпедитери или преносливи превозот методи!
4. Време на испорака: 3-7 дена за примероците; 5-25 дена за серијата стока.

за компанијата

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи