синџирот на клучните евтини мал подарок автомобил 2019 цртан филм симпатична клучните животни синџирот на метални синџири клучот

синџирот на клучните евтини мал подарок автомобил 2019 цртан филм симпатична клучните животни синџирот на метални синџири клучот

Краток опис:

Overview Quick Details Type: Carabiner Keychain Material: Metal, Zinc alloy+Flocking Metal Type: Zinc alloy+Flocking Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: HANYING Model Number: YSK004 Product name: ...


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
тип:
прицврстувач Keychain
материјал:
Метал, цинк легура + Собираат
Метал Тип:
Цинк легура + Собираат
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Бренд име:
HANYING
Број на модел:
YSK004
Име на производот:
Привезоци
боја:
Сафир, темно сина, кафеава, црна, сива, темно зелена, темно црвена, розова
големина:
6 * 14cm
пакување:
12pcs / OPP
Картон Големина:
35 * 30 * 30cm
Количина:
360pcs / ЦТН
MOQ:
500pcs

Набавка Способност
2000 Парче / Парчиња по ден
Пакување и испорака
пакување Детали
Порт
Ningbo, Шангај или каде што сакате во Кина

Нашите предности:

1Professional производство на пластични производи, како што се пластични чевли багажник, кутија за чување кујна, бања складирање кутија, кутија од серија козметика складирање.

2пакување  дизајн  според клиенти  барања , персоналните пакување , на пакување  исто така може да бидат  означени со знак (лого)  на клиентите, да додадете на налепница "Произведено во Кина" и така натаму, тоа е да им помогне на нашите клиенти за проширување на сопствен маркетинг и  г eveloping вашиот сопствен бренд ефект.

3добиеме нашите сопствени production development department и постави нови стандарди ofexcellence за развој на производи и дизајн.

Име на производ   HANYING Привезоци 
материјал   Цинк легура + Собираат
големина   6 * 14cm
Тежина   37g
пакување   12pcs / OPP
КОЛИЧИНА   360pcs / ЦТН
картон Големина   35 * 30 * 30cm
Loading Порт

  Ningbo, Шангај или каде што сакате во Кина

1.Shipping

1.  FedEx / DHL / UPS / ТНТ за примероци , од врата до врата;

2.  Со авион или по море за серијата стоки , за FCL; Аеродром / порта прима;

3. Клиентите специфицирање шпедитери или преносливи превозот методи!

4.  Време на испорака : 3-7 дена за примероците; 5-25 дена за серијата стока.

 

Услови 2.Плаќањето

1. Начин на плаќање:  T / T, Western Union ( плаќање-онлајн)
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата  ЗАЧУВАМ.

3. Плаќање најмногу да се изврши во рок од 3 дена од денот на цел

3.About нас

Yiwu Хан Дневен  N ecessities  Ко. Ltd е интегрирана компанија со своја фабрика, имаме шест гранка вработени вкупно повеќе од 1.000 луѓе, се фокусира на урбаните серија на развој на производот дома складирање.

 

Производи се извезуваат во Европа, САД, Блискиот Исток повеќе од 20 земји и региони.

 

Нашите производи модерен и уникатен стил, боја мода, разумни цени, врвен технологија, одлична услуга компании и се придржуваат кон кредибилитет, има освоено довербата на клиентите и заедницата пофалби.

 

Вашето задоволство е нашата потрага, добредојде глобалната пријатели доаѓаат во посета, насоки, бизнис преговори.

 

Во согласност со духот на претпријатието "единство и прагматични, пионерски и иновативен" andthe претпријатието начело на "преживее со квалитет и развој од страна на кредит",

 

ние постојано се истражуваат и напредок и со нетрпение очекувам поголема слава. Се надеваат дека со дел од моите колеги заедно да се создаде приказна богатство.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи