2018 чанти и чанти сопствени силиконски монета чанта монети паричник мини торба случај чанта за промотивни подароци

2018 чанти и чанти сопствени силиконски монета чанта монети паричник мини торба случај чанта за промотивни подароци

Краток опис:

Overview Quick Details Pattern Type: CARTOON Style: Fashion Material: PVC, silicone-Alloy Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: HANGYING Model Number: HYB-287 Product name: coin purse ...


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
Шаблон Тип:
цртан филм
стил:
Мода
материјал:
ПВЦ, со силиконска легура
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Бренд име:
HANGYING
Број на модел:
Хиб-287
Име на производот:
монета чанта
употреба:
промоција подароци
големина:
7 * 12см
боја:
слика Прикажана
Тежина:
72g
дизајн:
OEM
Пример:
предвидени
функција:
промена на пакет
MOQ:
50pcs

Набавка Способност
100000, неее / парчиња месечно
Пакување и испорака
пакување Детали
Порт
Ningbo / Шангај пристаниште
Водечко време :
Кол (парчиња) 1-50 51-240 241 - 1000 > 1000
Est. Време (ден) 3 5 10 Треба да се преговара

Опис на производот

2018 чанти и чанти сопствени силиконски монета чанта монети паричник мини торба случај чанта за промотивни подароци

Име на производ:
HANYING силиконски чанта на монети
материјал:
Силиконски + метал
Бои:
Како слика шоу
големина:
7 * 12см
ОЕМ:
прифати
MOQ:
50pcs
Пример:
обезбеди
плаќање:
ТТ, Alibaba, Western Union и така натаму
нашите услуги

Нашите предности:

1.Professional производство на смола производи.

2.packaging дизајн во согласност со барањата на клиентите, персоналните пакување, thepackaging исто така може да бидат означени со знак (лого) клиенти.

3. Ние може да произведе нови производи, како ви се допаѓа.

детални слики
Пакување и испорака

2018 чанти и чанти сопствени силиконски монета чанта монети паричник мини торба случај чанта за промотивни подароци

ПАКУВАЊЕ: 240PCS / картон (65 * 40 * 44cm)

Време на испорака: 5-7days ПО ВАШЕТО Плакањето

1. FedEx / DHL / UPS / ТНТ за примероци, од врата до врата;
2. Со авион или по море за серијата стоки, за FCL; Аеродром / порта прима;
3. Клиентите специфицирање шпедитери или преносливи превозот методи!
4. Време на испорака: 3-7 дена за примероците; 5-25 дена за серијата стока.

за компанијата

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи