За нашата компанија

Yiwu Хан Јинг културни производи копродукции, Ltd е лоцирана во Yiwu Сити, провинција Жеџијанг, Кина, во близина на најголемиот светски мали стоковните пазар (Yiwu меѓународната CommodityMarket). Хан Јинг е индустрија-базирани интегрирано производство на компанијата. Нејзината главна производство области се фокусира на опрема, вклучувајќи и креативен keychains и креативни смола занаети, креативни силиконски чанти чанти, моливи. Компанијата има 30 големи шприц опрема и голем број на производни линии додатоци. Нашето производство капацитет може да ги задоволи домашните и меѓународните трговци големина, увозниците и извозниците, супермаркет синџири, е-трговија компании и синдикати.Со зрела професионален синџирот присутен и е-трговија снабдување, во изминатите десет години, Хан Јинг има одгледува група за развој на основни и дизајн тимови. Развој на производ е базиран на податоци за истражување на пазарот, за да им даде на купувачите со побарувачката на производи да се задоволат пазарот. Особено, Hanying има добро разбирање на производи од домашните на глобалните платформи за е-трговија (како B2B и B2C платформи), се фокусира на потребите на ерата на големи податоци, ние постојано ќе се иновира и оптимизира производи и системи на услуги врз основа на податоци за пазарот. тоа е минатото, сегашноста и иднината на Хан Јинг насока континуирани напори.